درباره ما...

درباره ما

مختصری درباره ما

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی می باشد. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید. ایمان‌داریم، در این راه پر فراز و نشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌ کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری محک باشد، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل و مثلث برنده – برنده ی مشتریان، کارکنان و سهامداران در راستای رسیدن به جامعه ای برای بهتر زیستن است، که عمیقاً امیدواریم در سایه توکل بر خداوند متعال، همچون گذشته، از اعتماد و لبخند حاکی از حس رضایتمندی مشتریان بر خود ببالیم.در این راه با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن امکان نوآوری، پیشرفت شغلی و خودشکوفایی برای کارکنان به این مهم دست خواهیم یافت. همچنین، همواره این مسئولیت سنگین را بر دوش کشیده‌ایم که با تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ مدیریت مالی، بهبود شرایط اقتصادی کسب‌وکارها، کمک به افزایش نظم و اعتماد مالی در جامعه و نیز توسعه‌ی اقتصاد خانوار را انجام دهیم. حفظ محیط‌ زیست از طریق کاهش گردش کاغذ و الکترونیکی کردن فرآیندها، ارتقاء فرهنگ استفاده از محصولات نرم افزاری، از دیگر خدمات گروه نرم افزاری محک است که عموم اقشار جامعه از آن بهره می‌برند.

0 +
مشتریان فعال
0 +
نمایندگان
0 +
گروه شغلی
0 +
تعداد پرسنل

مشتریان ما

چگونه از طریق محک شاپز سفارش خود را ثبت کنم؟

یکی از سوالات متداول چگونگی ثبت سفارش است، برای این منظور کافی است با کارشناسان مجموعه‌ی نرم افزار حسابداری محک تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

آیا پس از خرید نرم افزار، امکان ارتقا بسته و یا اضافه کردن افزونه به بسته‌ی نرم افزاری وجود دارد؟

بله، پس از خریداری بسته در صورتی که نیاز به ارتقا بسته و یا استفاده از افزونه های بیشتر داشته باشید به راحتی می توانید از طریق تماس با کارشناسان مجموعه اقدامات لازم را انجام دهید و نیاز خود را مرتفع کنید.

چگونه می توانم نرم افزار حسابداری محک را دانلود کنم؟

با مراجعه به وب سایت و قسمت دانلود نرم افزار محک می توانید نرم افزار حسابداری خود را دانلود کنید هرچند که شما با خرید بسته‌ی نرم افزار حسابداری محک نیازی به دانلود برنامه‌ی حسابداری نخواهید داشت زیرا DVD نرم افزار در اختیار شما قرار خواهد گرفت و با کمک پشتیبان‌های مجموعه‌ی نرم افزار حسابداری محک می‌توانید اقدام به نصب نرم افزار کنید.

 

چگونه می‌توانم امتیاز بگیرم؟

برای رفاه کاربران محک و اینکه بتوانند محصولات و خدمات مجموعه را با تخفیف خریداری کنند، یک سیستم امتیاز دهی تعریف کرده‌ایم.

شما با اقدامات زیر به راحتی می‌توانید امتیاز کسب و آن را خرج کنید:

 • خرید و فعال سازی بسته
 • تمدید پشتیبانی
 • خرید مجدد و ارتقا بسته
 • معرفی مشتری جدید
 • تایید ایمیل
 • خرید افزونه
 • استفاده از کیف پول محک و … 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت گروه نرم افزار حسابداری محک مراجعه کنید.

در چه ساعاتی می توانم خرید کنم؟

مشاورین گروه نرم افزار حسابداری محک از شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۹ تا ۱۹ و در روزهای ۵شنبه در ساعات ۹ تا ۱۵ راهنمای شما عزیزان هستند.

شما با اقدامات زیر به راحتی می‌توانید امتیاز کسب و آن را خرج کنید:

 • خرید و فعال سازی بسته
 • تمدید پشتیبانی
 • خرید مجدد و ارتقا بسته
 • معرفی مشتری جدید
 • تایید ایمیل
 • خرید افزونه
 • استفاده از کیف پول محک و … 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت گروه نرم افزار حسابداری محک مراجعه کنید.

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

خیر، پرداخت به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های بانکی صورت می‌گیرد.

چند روز بعد از ثبت سفارش، نرم افزار را دریافت می‌کنم؟

شما به محض خرید نرم افزار می‌توانید از طریق مراجعه به سایت، نرم افزار را دانلود کرده و به کمک پشتیبان‌های مجموعه آن را نصب و فعال کنید. تحویل فیزیکی بسته‌ی نرم افزاری در شهر تهران نهایتا تا یک روزکاری و در سایر شهرها ۳ تا ۵ روز کاری خواهد بود.